niedziela, czerwiec 25, 2017

Mistrzostwa Miasta Ostrołęki Szkół Średnich w Piłce Nożnej Kobiet

W dniach 14i 15.12.2016 r. na hali miejskiej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się XV Mistrzostwa miasta Ostrołęki szkół średnich w PIŁCE NOŻNEJ KOBIET o Puchar przechodni Prezydenta Miasta Ostrołęki.

Nasza szkoła zajęła w tych rozgrywkach

VII miejsce.

 Dwa dni trwała rywalizacja w jubileuszowych XV Mistrzostwach Miasta Ostrołęki Szkół Średnich w halowej piłce nożnej kobiet o Puchar Przechodni Prezydenta Miasta Ostrołęki Janusza Kotowskiego. Do rywalizacji przystąpiło osiem szkół.  Rozgrywano mecze systemem "każdy z każdym", a każdy mecz był bardzo emocjonalnie traktowany przez dziewczyny, bo na najlepsze trzy drużyny w tym sezonie (2016/2017) czekały specjalnie odlewane okolicznościowe medale oraz dla zwyciężczyń okazały puchar.

 

Wyniki:

1 ZSZ Nr 3 – II SLO        6:3
2 III LO – ZSZ Nr 2        1:3
3 II LO – ZSZ Nr 1    4:0
4 ZSZ Nr 4 – I LO            0:2
5 III LO – ZSZ Nr 3        0:1
6 ZSZ Nr 2 – II LO          0:1
7 II SLO – I LO                 1:2
8 ZSZ Nr 1 – ZSZ Nr 4 1:0
9 II LO – ZSZ Nr 3            1:2
10 III LO – II S LO           3:3
11 ZSZ Nr 4 – ZSZ Nr 2    0:5
12 I LO – ZSZ Nr 1     1:0
13 III LO – II LO               0:3
14 ZSZ Nr 3 – ZSZ Nr 4    2:1
15 II SLO – ZSZ Nr 1   2:0
16 ZSZ Nr 2 – I LO            1:0
17 ZSZ Nr 4 – III LO        0:2
18 I LO – ZSZ Nr 3            0:3
19 II LO – II SLO              5:2
20 ZSZ Nr 1 – ZSZ Nr 2 0:6
21 II LO – ZSZ Nr 4          4:0
22 III LO – I LO                0:2
23 ZSZ Nr 2 – II SLO       1:0
24 ZSZ Nr 3 – ZSZ Nr 1 4:0
25 I LO – II LO                  4:1
26 ZSZ Nr 4 – II SLO       1:0
27 ZSZ Nr 1 – III LO  0:0
28 ZSZ Nr 2 – ZSZ Nr 3  0:5

 

Tabela końcowa XV Mistrzostw Miasta Ostrołęki w Halowej Piłce Nożnej Kobiet:


1. Zespół Szkół Zawodowych Nr 3                21     23-5  
2. II Liceum Ogólnokształcące                     18     22-5
3. Zespół Szkół Zawodowych Nr 2               15     16-7
4. I Liceum Ogólnokształcące                       12     8-9
5. III Liceum Ogólnokształcące                   5     6-12
6. II Społeczne Liceum Ogólnokształcące   4     11-18
7. Zespół Szkół Zawodowych Nr 1      4     1-17
8. Zespół Szkół Zawodowych Nr 4               3     2-16

 

Skład reprezentacji:

Parzych Natalia            I G

Prusaczyk Dominika      I G

Giers Ada                     II P

Godlewska Dominika    II P

Tańska Gabriela           II P

Żerańska Ilona            III P

Trzcińska Paulina         III P

Gromadzka Karolina    IV P

Brzozowa Aneta          IV P

Dąbrowska Natalia      IV G

Rama Natalia                II i

 

Opiekun:

Dzwonkowski Piotr

 

 

 

 

 

Partnerzy