środa, czerwiec 20, 2018

Studniówka 2017

7 stycznia 2017 r.  maturzyści naszej szkoły bawili się na balu studniówkowym. Bal odbył się w sali bankietowej "Olimpia" w Krukach. Punktualnie o godzinie 19.00  wszystkich zebranych przywitali Blanka Krysiak i Karol Piersa z klasy IVP, którzy poprowadzili część oficjalną. Prowadzący złożyli podziękowania dyrekcji szkoły, wychowawcom klas maturalnych oraz nauczycielom za trud włożony w ich edukację i wychowanie, a maturzystom przypomnieli, że do egzaminów maturalnych pozostało już tylko sto dni. Następnie została wyświetlona prezentacja multimedialna przygotowana przez młodzież. Zdjęcia przywołały wiele wspomnień z czasu nauki w ZSZ Nr 1. Wiele uśmiechu wywołał też film zatytułowany „Maturalne porządki” nagrany przez uczniów klasy IVG.    
Tegoroczni maturzyści usłyszeli życzenia od Dyrektora Szkoły, przybyłych gości oraz rodziców. Dyrektor Tadeusz Olszewski życzył wyjątkowej zabawy i niezapomnianych wspomnień, ale także zdania jak najlepiej  egzaminu maturalnego. Tego wieczoru nie zabrakło też poloneza, którego tradycyjnie poprowadził Pan Dyrektor.

A potem była wspaniała zabawa, która trwała do białego rana. Wspomnienia z balu studniówkowego zapewne pozostaną na długo w pamięci uczestników.  Teraz maturzystów czeka dużo pracy, którą będą musieli włożyć w przygotowanie się do matury.
Uczniowie dziękują rodzicom,  dyrekcji, nauczycielom oraz  wszystkim,  którzy  pomagali  przy tworzeniu oprawy balu.
Tekst: Ewa Grabowska

Partnerzy