wtorek, październik 17, 2017

„Pole elektromagnetyczne i jego wpływ na zdrowie człowieka”

W dniu 7.02.2017 na dolnej sali gimnastycznej odbyło się spotkanie prozdrowotne z uczniami wszystkich klas maturalnych Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 .
Prowadzący akcją Adrian Świder z klasy IV A przedstawił własną prezentację multimedialną pod hasłem „Fale elektromagnetyczne i jego wpływ na zdrowie człowieka”.
Akcję powyższą zorganizowaną w ramach realizacji zadań do etapu okręgowego Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK. Uczeń Adrian Świder przedstawił swoją prezentację również w Zespole Szkół w Czarni, Gimnazjum nr 2 w Ostrołęce oraz w Internacie ZSZ Nr 1 w Ostrołęce.

Opiekunem ucznia jest Bożena Gruszka-Leszczyńska

praca konkursowa

images/galerie/PoleMag/mini/640_20170207_112553.jpgimages/galerie/PoleMag/mini/640_czarnia.jpgimages/galerie/PoleMag/mini/640_gimnazjum nr2 3.jpgimages/galerie/PoleMag/mini/640_internat.jpg