środa, czerwiec 20, 2018

Konkurs "Symbioza" Edycja IV

W czwartek 20 kwietnia 2017 r. odbył się w Naszej Szkole Międzyszkolny Etap Konkursu "Symbioza" Edycja IV. W zmaganiach wzięło udział 25 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych z terenu całego powiatu. Trzech uczniów reprezentowało Naszą Szkołę. W ramach konkursu uczestnicy rozwiązywali 45-minutowy test wielokrotnego wyboru, składający się 18 pytań zamkniętych i 2 zadań typu otwartego. Celem konkursu było sprawdzenie wszechstronnej wiedzy uczniów z dziedzin biologii, fizyki, chemii, geografii i matematyki, ponieważ taką specyfiką charakteryzuje się ten Konkurs. Najwyższy wynik toteż i Pierwsze Miejsce zajęła uczennica I Liceum Ogólnokształcącego w Ostrołęce - Kinga Kozłowska. Na drugim miejscu uplasował się także uczeń I Liceum Ogólnokształcącego w Ostrołęce - Jakub Świderski. Trzecie miejsce powędrowało do uczenia Zespołu Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących nr 5 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łomży.

Wyróżnienia otrzymują: Michał Wroński uczeń II Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida w Ostrołęce a także Bartosz Tański uczeń I Liceum Ogólnokształcącego im. Józefa Bema w Ostrołęce.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie i udział a także gratulujemy wysokiego poziomu wiedzy. Profesorom przygotowującym młodzież gratulujemy dużego zaangażowania.
Serdeczne podziękowania pragniemy złożyć Sponsorom a mianowicie firmie WASTEL Filip Wasiński Salony Play oraz firmie Last Minute Service Marcin Połatyński za coroczne hojne wsparcie i ufundowanie nagród.
Tekst: Konrad Damięcki
Zdjęcia: Hubert Gołaszewski

images/galerie/symbioza17/mini/640_001.jpgimages/galerie/symbioza17/mini/640_002.jpgimages/galerie/symbioza17/mini/640_003.jpgimages/galerie/symbioza17/mini/640_005.jpgimages/galerie/symbioza17/mini/640_006.jpg

Partnerzy