środa, czerwiec 20, 2018

Mistrzostwa Pierwszej Pomocy

26.04.2017r. odbyły się rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy. Wzięli w niej udział reprezentanci szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z powiatu ostrołęckiego. Drużyna sanitarna przy Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 w Ostrołęce uzyskała największą ilość punktów zarówno w części praktycznej i teoretycznej .W wyniku dogrywki z I Liceum Ogólnokształcącym , którzy uzyskali również maksymalną ilość punktów, nasza drużyna zdobyła pierwsze miejsce .
Uzyskane zwycięstwo to efekt wytężonej pracy i zgranego zespołu uczniów:
Wiktora Kamińskiego I F
Jakuba Mączyńskiego I P
Mateusza Kancelerz I P
Karola Ustaszewskiego I P
oraz kapitana zespołu
Bartosza Sadłowskiego IV P 

27.05.2017r. wyżej wymienieni uczniowie reprezentowali powiat ostrołęcki w XXV Okręgowym Etapie Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK w Kozienicach, uzyskując tam wysoki wynik 145 pkt.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom uzyskanych wyników i życzymy dalszych sukcesów nauce.

images/galerie/PPomoc/mini/640_IMG_9739.jpgimages/galerie/PPomoc/mini/640_IMG_9745.jpgimages/galerie/PPomoc/mini/640_IMG_9749.jpgimages/galerie/PPomoc/mini/640_dyplom1.jpgimages/galerie/PPomoc/mini/640_dyplom2.jpg

Partnerzy