czwartek, kwiecień 26, 2018

Konkurs graficzny programu IT Szkoła „RAZEM TWORZYMY IT SZKOŁĘ”

Organizatorem konkursu była Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa instytut badawczy z siedzibą w Warszawie, działającą pod adresem ul. Kolska 12, 01-045 Warszawa, zarazem koordynator projektu IT Szkoła. Współorganizatorem konkursu była Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki ul. Lewartowskiego 17, 00-169 Warszawa - lider innowacyjności akademickiej.
    Konkurs adresowany był do uczniów szkół ponadgimnazjalnych zarejestrowanych w programie IT Szkoła. Odbył się w dniach 08.05.2017 r. – 19.05.2017 r. – zgłaszanie prac konkursowych, a od 19.05.2017 r.– do 26.05.2017 r. – weryfikacja prac i głosowanie internautów na najlepsze prace. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpiło dnia 31.05.2017 r.
    Niebywały sukces w tym konkursie odnieśli uczniowie naszej szkoły przygotowywani przez  Pana Władysława Niedźwieckiego.
Na 11 nagród przewidzianych dla uczestników konkursu,  cztery z nich zdobyli uczniowie naszej szkoły. W kategorii głosowania użytkowników IT SZKOŁA nie mieli równych sobie. Zajęli wszystkie trzy pierwsze miejsca w następującej kolejności: 1. Tomasz Piotrowski - klasa 1i, 2. Mateusz Laskowski - klasa 1i,  3. Adrian Dziczek - klasa 3i.
W kategorii głosowania otwartego internautów również byliśmy bardzo widoczni, bo na trzeciej pozycji uplasowała się uczennica klasy 2i - Natalia Rama.
Jury również przyznało nagrodę  Panu Władysławowi Niedźwieckiemu - opiekunowi ucznia, którego praca otrzymała największą liczbę głosów w głosowaniu użytkowników IT Szkoła.
Gratulujemy  sukcesu zwycięzcom i nauczycielowi!

Partnerzy