piątek, lipiec 20, 2018

X Jubileuszowa Samorządowa Gala Uczniowska 2016/2017

21 czerwca 2017r. w Ostrołęckim Centrum Kultury  miała miejsce wyjątkowa uroczystość – X Jubileuszowa Samorządowa Gala Uczniowska. W tym dniu  Prezydent Miasta Pan Janusz Kotowski wraz z  Dyrektorem Wydziału Oświaty  Panem Mirosławem Rosakiem wręczyli Nagrody Prezydenta najlepszym uczniom ze szkół podstawowych, gimnazjalnych  i ponadgimnazjalnych w kategoriach : najwyższa średnia ocen i wybitne pozanaukowe osiągnięcia. Gospodarz Ostrołęki w słowach skierowanych do uczniów podkreślił, że  ogromny wysiłek, poświęcenie, wytrwała i systematyczna praca  stanowią drogę do sukcesu. Wszystkim wyróżnionym życzył radości z wysokich wyników w nauce, wyjątkowych talentów, wspaniałych wyników sportowych i pięknych zwycięstw na drodze pokonywania własnych słabości   oraz  pięknego dorastania do bycia  człowiekiem mądrym, odważnym i dobrym. Pan Prezydent również podziękował tym, którzy codzienną pracą przyczyniają się do wszechstronnego rozwoju uczniów oraz  ostrołęckiej oświaty.

Podczas Jubileuszowej Gali Ostrołęckie Laury Oświaty odebrali nasi uczniowie: Sebastian Ogonowski z klasy II A za najwyższą średnią w szkole 5,13 i wzorowe zachowanie i Patryk Tusiński  z  klasy IE w kategorii wybitne pozanaukowe osiągnięcia.
Sebastian wykazuje zainteresowania odnawialnymi źródłami energii – fotowoltaiką. Uczestniczył w stażu zagranicznym w Portugalii w ramach programu „Erasmus +” dla elektryków.  Z przedmiotów zawodowych uzyskał oceny celujące i bardzo dobre. Pełni funkcję gospodarza klasy i przewodniczącego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Elektryczniak”. W konkursie „Lekcje z ZUS” zajął pierwsze miejsce w etapie szkolnym. Pasją Sebastiana jest sport – należy do klubu piłkarskiego „Świt Baranowo”.        
Patryk jest członkiem klubu sportowego „ATRIA OSTROŁĘKA”.   Startuje w zawodach i turniejach tańca towarzyskiego. Do licznych sukcesów w bieżącym roku szkolnym doszły m. in. : I miejsce w XI Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego Augustów, I miejsce w VII Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ełku”- styl standard i III miejsce w stylu latynoamerykańskim, II miejsce w XVII Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy, III miejsce w GD DANCE SHOW 2016 GRAND PRIX Polski Ekstraklasa w Łazach, IV miejsce w XX Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Marszałka, Starosty i Prezydenta Łomży. Występem tanecznym uświetnił miejskie  obchody Dnia Edukacji Narodowej zorganizowane w naszej szkole

Serdecznie gratulujemy Ostrołęckich Laurów Oświaty i życzymy kolejnych wspaniałych sukcesów.

Dyrekcja

 

images/galerie/Gala17/mini/640_00009.jpgimages/galerie/Gala17/mini/640_0001.jpgimages/galerie/Gala17/mini/640_0002.jpgimages/galerie/Gala17/mini/640_0003.jpgimages/galerie/Gala17/mini/640_0004.jpgimages/galerie/Gala17/mini/640_0005.jpgimages/galerie/Gala17/mini/640_0006.jpgimages/galerie/Gala17/mini/640_0007.jpgimages/galerie/Gala17/mini/640_0008.jpg

Partnerzy