piątek, kwiecień 10, 2020

Święto honorowych krwiodawców

25 listopada 2017 roku w Ostrołęckim Centrum Kultury odbyło się coroczne święto honorowych krwiodawców pod hasłem "Dar krwi, darem życia".
Na uroczystości wręczono odznaczenia i nagrody zasłużonym krwiodawcom. Odbyło się też losowanie nagród i wręczono odznaczenia. Na sali obecni byli przedstawiciele władz miasta oraz powiatu. Na spotkaniu podsumowano również VI edycję turnieju "Młoda krew ratuje życie". Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 zdobył po raz kolejny I miejsce. Młodzież z naszej szkoły oddała w okresie kwiecień-październik 2017 r. 48,8 litrów krwi. Wraz z pięknym pucharem szkoła pozyskała nagrody książkowe, które uzupełnią zbiory biblioteczne.
Serdeczne podziękowania należą się Dyrekcji Szkoły, wychowawcom, nauczycielom i młodzieży za zaangażowanie i pomoc w realizacji tego szlachetnego dzieła.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

 

images/galerie/krew2017/mini/640_001.jpgimages/galerie/krew2017/mini/640_002.jpgimages/galerie/krew2017/mini/640_003.jpg

 

Partnerzy