piątek, kwiecień 10, 2020

Stypendia Prezesa Rady Ministrów 2017

W dniu 24 listopada 2017r. w Zespole Szkół Powiatowych im. majora Henryka Sucharskiego w Przasnyszu odbyło się uroczyste wręczenie Stypendiów Prezesa Rady Ministrów dla uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Z naszej szkoły to  szczególne wyróżnienie odebrał Sebastian Ogonowski- uczeń klasy III A.

Sebastian w roku szkolnym 2016/2017 uzyskał najwyższą średnią ocen w szkole -  5,13. Wyróżnia się wzorowym zachowaniem. Pełni funkcję gospodarza klasy. Sebastian interesuje się odnawialnymi źródłami energii – fotowoltaiką. Jego pasją jest sport. Należy do klubu piłkarskiego „Świt Baranowo”. W roku szkolnym 2016/2017 został przewodniczącym Uczniowskiego Klubu Sportowego ”Elektryczniak”.

Gratulujemy Sebastianowi odniesionego sukcesu oraz życzymy dalszych osiągnięć.

Dyrekcja i społeczność szkolna

 

 

Partnerzy