środa, czerwiec 19, 2019

Koncert profilaktyczno- ewangelizacyjny

6 grudnia br. po raz 15 w naszej szkole obyło się spotkanie profilaktyczno-ewangelizacyjne. W tym roku hasłem przewodnim była myśl z Listu Świętego Pawła do Filipian „Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia”. Przedsięwzięcie miało na celu uświadomienie zła tkwiącego w uzależnieniach i wskazanie dróg wyjścia osobom zagubionym, potrzebującym pomocy i chcącym ratować własne życie. Spotkanie było podzielone na dwie części. Na pierwsza część złożyły się dwie scenki pt: „Iluzja” i „Szlachetne zdrowie” zaprezentowana przez uczniów naszej szkoły oraz prezentacja „MARIHUANA- FAKTY, MITY SPORY”

 

Druga część to występy muzyczne. Na początku wystąpiła Natalia Rama uczennica klasy IV I w duecie z Adamem Wołoszem. Następnie Kuba podzielił się swoim doświadczeniem wyjścia z uzależnienia od narkotyków i roli jaką odegrała w tym wiara. Zaprezentował również swoje nowe utwory. Finałem koncertu był recital Adama Wołosza. Kolejne piosenki były przeplatane opowieścią o trudnej przeszłości.
Całość przygotował wraz z uczniami klas IIIP, IVi, IIIi pan Arkadiusz Kruczyk

images/galerie/koncert18/mini/640_001.jpgimages/galerie/koncert18/mini/640_002.jpgimages/galerie/koncert18/mini/640_003.jpgimages/galerie/koncert18/mini/640_004.jpgimages/galerie/koncert18/mini/640_005.jpgimages/galerie/koncert18/mini/640_006.jpgimages/galerie/koncert18/mini/640_007.jpgimages/galerie/koncert18/mini/640_008.jpg

Partnerzy