czwartek, maj 23, 2019

„Obiekt inżynierski” Szkolny Konkurs Fotograficzny

W dniu 25 lutego 2019 roku rozstrzygnięto Szkolny Konkurs Fotograficzny „Obiekt inżynierski” zorganizowany przez nauczycieli przedmiotów zawodowych geodezyjnych.
Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań artystycznych młodzieży oraz pasji inżynierskich poprzez podkreślenie walorów architektonicznych obiektów inżynierskich.

Spośród zgłoszonych zdjęć wykonanych przez młodzież kierunku technik geodeta jury w składzie: p. Mariola Trzcińska, p. Katarzyna Aptacy, p. Beata Waś oceniało pomysłowość, oryginalność i kreatywność nadesłanych fotografii i wyłoniło zwycięzców:
I miejsce – Eliasz Szymon, kl. II G
II miejsce – Mateusz Kanclerz, kl. III G
II miejsce – Bartosz Mażewski, kl. II G wyróżnienie – Mariusz Ochtera, kl. II G


Pan dyrektor Tadeusz Olszewski wręczając dyplomy i nagrody wyraził zadowolenie z zaangażowania i z efektu pracy uczniów biorących udział w konkursie, życzył im dalszego zgłębiania tajników fotografii i ciekawych fotograficznych wyzwań.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie, zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Tekst: Bożena Ziemska
Foto: Szkolne Koło Fotograficzne: Piotr Niedźwiecki


images/galerie/fotoKonkurs/mini/640_001.JPGimages/galerie/fotoKonkurs/mini/640_002.JPGimages/galerie/fotoKonkurs/mini/640_003.JPGimages/galerie/fotoKonkurs/mini/640_004.JPGimages/galerie/fotoKonkurs/mini/640_005.JPGimages/galerie/fotoKonkurs/mini/640_006.JPGimages/galerie/fotoKonkurs/mini/640_007.JPGimages/galerie/fotoKonkurs/mini/640_008.JPG

Partnerzy