niedziela, styczeń 24, 2021

Udział uczniów w zawodach strzeleckich w Kadzidle

W dniu 17 kwietnia br. na strzelnicy w Kadzidle odbyły się 58. Rejonowe Zawody Strzeleckie "O Srebrne Muszkiety", organizowane przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty w Warszawie. Celem tych zawodów było popularyzowanie wśród młodzieży szkolnej wiedzy dotyczącej obronności kraju i oczywiście podniesienie sprawności fizycznej. W zawodach uczestniczyły zespoły uczniów ze szkół w Ostrołęce, Kadzidle, Myszyńcu, Ostrowi Mazowieckiej, Mińsku Mazowieckim, Troszynie oraz Wyszkowie. Nie mogło zabraknąć i zespołu uczniów z naszej szkoły. Pod kierownictwem i opieką panów Adama Dąbkowskiego i Dominika Mydłowskiego, udział we turnieju wzięło trzech chłopców i troje dziewcząt z naszej szkoły, z klas : II P, III P, III A oraz III E. Mimo nie zajęcia miejsca na samym podium, to i tak było to kolejne cenne doświadczenie strzeleckie, młodzież podniosła swoje umiejętności i na pewno nie jest to nasze ostatnie słowo i udział w tego typu zawodach. Uczniowie otrzymali dyplomy ufundowane przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty.
Tekst : Dominik Mydłowski

images/galerie/strzelanie19/mini/640_01.jpegimages/galerie/strzelanie19/mini/640_02.jpegimages/galerie/strzelanie19/mini/640_03.jpegimages/galerie/strzelanie19/mini/640_04.jpegimages/galerie/strzelanie19/mini/640_06.jpegimages/galerie/strzelanie19/mini/640_07.jpegimages/galerie/strzelanie19/mini/640_08.jpegimages/galerie/strzelanie19/mini/640_strzelanie19.jpeg