wtorek, styczeń 19, 2021

XXVII Mistrzostwa pierwszej pomocy

W dniu 11.05.2019 roku w Grodzisku Mazowieckim odbyły się XXVII MISTRZOSTWA PIERWSZEJ POMOCY POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA etap okręgowy. Uczestniczyły w nich zespoły z całego województwa mazowieckiego, które w rozgrywkach rejonowych osiągnęły I miejsce.
Drużyna sanitarna Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Ostrołęce, również uzyskała I miejsce w dniu 08.04.2019 roku. W rozgrywkach okręgowych osiągnęła natomiast VI miejsce. Zawody polegały na udzielaniu pierwszej pomocy na 5 stacjach przygotowanych przez sędziów z okręgu mazowieckiego oraz rozwiązaniu testu dotyczącego wiedzy z zakresu prawa humanitarnego. Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe puchary, dyplomy oraz upominki.
Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wspaniałej „szóstce” w składzie: kapitan drużyny Jakub Mączyński oraz członkowie zespołu: Magdalena Kamińska, Karol Ustaszewski, Mateusz Kanclerz, Wiktor Kamiński oraz Paweł Gąska.
Życzymy dalszych sukcesów i satysfakcji z niesienia pomocy innym ludziom.

images/galerie/PCK19/mini/640_11.jpgimages/galerie/PCK19/mini/640_12.jpgimages/galerie/PCK19/mini/640_13.jpgimages/galerie/PCK19/mini/640_14.jpg