wtorek, czerwiec 02, 2020

„II Forum Młodych – Przedsiębiorcza Polska Wschodnia”

W dniu 10 czerwca 2019 roku, w siedzibie Uczelni Collegium Mazovia Innowacyjna Szkoła Wyższa w Siedlcach, odbył się finał konkursu „II Forum Młodych – Przedsiębiorcza Polska Wschodnia”. Do finału zakwalifikowało się 28 finalistów z 8 szkół wyłonionych, w wyniku zmagań konkursowych, z grona blisko 700 uczniów z 22 szkół ponadpodstawowych  regionu, którzy przystąpili do rywalizacji w dwóch kategoriach: „Przedsięwzięcie Biznesowe” oraz „Przedsięwzięcie Społeczne”.

Komisja w składzie: Tomasz Nawrocki – przewodniczący, Collegium Mazovia; Marzena Atkielska – członek, Prezes Fundacji Santander Bank S.A. im. I. J. Paderewskiego w Warszawie; Joanna Załęgowska – członek, Dyrektor Regionu Santander Bank S.A.; Piotr Czak – członek, Prezes Zarządu PGE Ventures Sp. z o.o. w Warszawie; Mariusz Szabłowski – członek, Kanclerz Collegium Mazovia, Agnieszka Jankowska– członek, Kuratorium Oświaty, Delegatura w Siedlcach; oceniała projekty prezentowane przez szkolne zespoły, biorąc przy pod uwagę przy ocenie: innowacyjność pomysłu, pracę zespołową przy realizacji przedsięwzięcia, realność założeń projektu oraz komunikatywność i sposób prezentacji. W kategorii „Przedsięwzięcie Społeczne” zwyciężyła drużyna z Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. J. Psarskiego w Ostrołęce, w składzie:

1. Patryk Kłosiński klasa 2 I
2. Łukasz Rolka klasa 2I
3. Piotr Wieczorek klasa 2 M


– za projekt pod nazwą „Montaż stacji ładowania telefonów komórkowych i innych urządzeń elektronicznych na przystankach komunikacji miejskiej w Ostrołęce”. Za najbardziej innowacyjne projekty Laureaci otrzymali cenne nagrody rzeczowe w postaci tabletów, które ufundował partner wspierający  – PGE Ventures Sp. z o.o. w Warszawie. Opiekunami zespołu reprezentującego naszą szkołę byli: Katarzyna Zalewska, Cezary Pilcicki, Jan Rzewnicki.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom !!!

images/galerie/II_forum_mlodych/640_001.jpgimages/galerie/II_forum_mlodych/640_002.jpgimages/galerie/II_forum_mlodych/640_003.jpgimages/galerie/II_forum_mlodych/640_004.jpgimages/galerie/II_forum_mlodych/640_005.jpgimages/galerie/II_forum_mlodych/640_006.jpgimages/galerie/II_forum_mlodych/640_007.jpgimages/galerie/II_forum_mlodych/640_008.jpgimages/galerie/II_forum_mlodych/640_009.jpgimages/galerie/II_forum_mlodych/640_010.jpgimages/galerie/II_forum_mlodych/640_011.jpg

Partnerzy