czwartek, listopad 26, 2020

Trzeźwymi bądźcie

12 grudnia br. po raz 16 w naszej szkole obyło się spotkanie profilaktyczno-ewangelizacyjne. W tym roku hasłem przewodnim była myśl z Listu Świętego Piotra „Trzeźwymi bądźcie”. Przedsięwzięcie miało na celu uświadomienie zła tkwiącego w uzależnieniach i wskazanie dróg wyjścia osobom zagubionym, potrzebującym pomocy i chcącym ratować własne życie.. Na spotkanie złożyły się dwie scenki pt: „Tajemnica długowieczności i „Iluzja” zaprezentowana przez „Zwołany na poczekaniu teatrzyk szkolny” w następującym składzie: Patrycja Chełstowska klasa IPG oraz Ola Zabielska, Czarek Orzołek, Jakub Mączyński, Przemek Późniewski i Karol Ustaszewski z klasy IV P.
Kuba Mróz zaprezentował kawałek hip- hopu z chrześcijańskim przesłaniem i podzielił się kawałkiem swojego życia. Całość spotkania dopełniło świadectwo Mariusza Smolińskiego.