piątek, listopad 27, 2020

XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

W dniu 13. XII. 2019 r. odbyła się  XXVIII edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK na etapie rejonowym. Wzięli w niej udział uczniowie z Ostrołęki oraz powiatu ostrołęckiego, którzy w eliminacjach szkolnych uzyskali I miejsce. W naszej szkole etap ten odbył się 29.XI.2019r. Wzięło w  nim  udział 15 uczniów.Zwycięzcą został Dawid Jedwabnik z klasy III C. W etapie rejonowym Dawid uzyskał II miejsce. Kilka punktów więcej zdobyła uczennica z I LO z III klasy o profilu biologiczno-chemicznym, która wygrała również w ubiegłym roku. Tym bardziej jest to wielkie wyróżnienie dla naszej szkoły.Serdecznie gratulujemy Dawidowi i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych konkursach i zawodach.

 

images/galerie/27oopzs/mini/640_dyplom1.jpg