piątek, listopad 27, 2020

Studniówka 2020

„Osiemnastego stycznia anno domini 2020
każdy bawił się do samego rana.
Więc nasza studniówka z tego będzie znana,
że osoby towarzyszące dotrzymywały nam kroku,
a żaden nauczyciel nie stał z boku.
Nikogo podczas tańca nie zmorzył sen błogi,
a wszystkich rano bolały nogi.”

Na sto dni przed maturą, 18 stycznia, w sali bankietowej Olimpia do białego rana bawili się uczniowie z ośmiu klas maturalnych naszej szkoły (IVA, IVAC, IVD, IVE, IVG, IVI, IVM, IVP). O najlepszą muzykę i dobrą zabawę wszystkich gości zadbali  DJ Redman i DJ Shaker. Część oficjalną balu poprowadzili przedstawiciele maturzystów – Aleksandra Zabielska i Cezary Orzołek. Uroczystość rozpoczęła się od projekcji krótkiego filmu, zrealizowanego specjalnie na tę okazję. Komediowo – kryminalna produkcja nawiązywała do zbliżającego się szybkimi krokami egzaminu dojrzałości. Nie zabrakło widowiskowego poloneza do muzyki Krzesimira Dębskiego, przygotowanego pod kierunkiem pana Jacka Wójcika, a poprowadzonego tradycyjnie przez dyrektora szkoły, pana Tadeusza Olszewskiego. Urok wyjątkowego wieczoru skłaniał do wzruszeń, wspomnień i refleksji. Za życzliwość i wsparcie, kształtowanie charakterów i wzbogacanie wiedzy uczniowie podziękowali dyrekcji, wychowawcom i nauczycielom oraz rodzicom.

Uczestnicy balu serdecznie dziękują osobom zaangażowanym w przygotowanie wieczoru, który na długo pozostanie w pamięci, szczególnie zaś Komitetowi Organizacyjnemu pod kierunkiem przewodniczącej Rady Rodziców pani Moniki Małkowskiej, a także wszystkim rodzicom, nauczycielom i uczniom współpracującym przy tworzeniu oprawy.
Najprzystojniejsi młodzieńcy i najpiękniejsze dziewczęta, doskonałość i precyzja polonezowych ruchów, taneczne popisy, dobry humor i zabawa do świtu - wszystko to już było i nie wróci więcej, ponieważ Studniówka 2020 właśnie przeszła do historii, a przed maturzystami - z każdym dniem coraz bliżej – matura!
Tekst: Julia Suchecka - Szałkowska

zdjęcia (moja-ostroleka.pl)