niedziela, luty 23, 2020

Konkurs czytelniczo-fotograficzny „Zaczytani

5 lutego 2020 roku odbyło się ogłoszenie wyników oraz wręczenie dyplomów i nagród uczestnikom Szkolnego Konkursu Fotograficznego „Zaczytani”, zorganizowanego przez nauczycieli bibliotekarzy i opiekuna Szkolnego Koła Fotograficznego. Konkurs był formą promocji czytelnictwa opartą na fotografii, którego celem było zachęcenie do twórczego spędzania wolnego czasu, udowodnienie, że czytanie może być świetną rozrywką, a fotografia pasją.
Jury w składzie:
p. Agnieszka Dudziec
p. Renata Glinka
p. Grażyna Zięba
oceniło pomysłowość i poziom artystyczny zdjęć i wyłoniło zwycięzców:
I miejsce - Jakub Laskowski, kl. II P
II miejsce – Klaudia Świętkowska, kl. I Pp
III miejsce – Piotr Świerszcz, kl. IV C.
Pan dyrektor Tadeusz Olszewski, wręczając nagrody, podkreślał znaczenie pasji w życiu człowieka i zachęcał młodzież do rozwijania swoich talentów i zainteresowań.
Konkursowe fotografie prezentowane są na wystawie w bibliotece szkolnej.
Tekst: Beata Waś
Foto: Bożena Ziemska