niedziela, sierpień 20, 2017

Osiągnięcia sportowe nauczycieli

Osiągnięcia sportowe nauczycieli ZSZ Nr 1 w Ostrołęce

ROK SZKOLNY 2012/2013

W dniu 24.11.2012 na hali miejskiej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się Mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w piłce siatkowej.
W organizowanych przez ZSZ Nr 4 mistrzostwach równych sobie nie miała drużyna z "Metalówki", która po zaciętym boju pokonała w finale zespół I i II LO.

Skład reprezentacji:
1. Kowalska Barbara
2. Serejko Barbara
3. Majewski Jacek
4. Dudziec Marcin
5. Nowaczyk Włodzimierz
6. Dzwonkowski Piotr
7. Werpachowski Dariusz
8. Górecki Edward jr..
Gościnie w naszym zespole wystąpiła Bloch Katarzyna nauczyciel Gimnazjum Nr 1.

ROK SZKOLNY 2005/2006

II miejsce w turnieju piłki siatkowej nauczycieli i pracowników oświaty zorganizowanym przez szkołę Podstawową Nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej z okazji 55-lecia szkoły. Ostrołęka, 13 maja 2006 r.
Skład reprezentacji: Barbara Cieślak, Jolanta Dovgosheya, Agnieszka Dudziec, Milena Parzych, Małgorzata Olk, Wiesław Kowalski, Jacek Majewski, Marcin Dudziec, Wojciech Iwanowicz.

ROK SZKOLNY 2006/2007

I miejsce w turnieju piłki siatkowej nauczycieli z okazji 85-lecia ZSZ Nr 1 im. Józefa Psarskiego w Ostrołęce. Ostrołęka, 17 grudnia 2006 r.
Skład reprezentacji: Barbara Kowalska, Agnieszka Dudziec, Parzych Milena, Katarzyna Szczepańska, Wiesław Kowalski, Jacek Majewski, Marcin Dudziec, Grzegorz Gałka, Wojciech Iwanowicz, Dariusz Werpachowski, Daniel Kulikowski.

ROK SZKOLNY 2007/2008

I miejsce w turnieju piłki siatkowej nauczycieli z okazji X-lecia Zespołu Szkół Nr 5 im. Unii Europejskiej w Ostrołęce. Ostrołęka 10.11.2007
Skład reprezentacji: Barbara Kowalska, Agnieszka Dudziec, Ewa Bednarczyk, Jacek Majewski , Grzegorz Gałka, Daniel Kulikowski, Marcin Dudziec.